چراغ سوله ای

چراغ سوله ای نورنگار را در بازار با نام های چراغ صنعتی و چراغ کارگاهی هم می شناسند. چراغ سوله ای نورنگار یکی از پایدار ترین و با کیفیت ترین چراغ های سوله ای موجود در بازار ایران است.

چراغ سوله ای ال ای دی یا چراغ صنعتی LED ، آخرین و بهترین تکنولوژی نوری ساخته شده به دست بشر برای تجهیز سوله و کارگاه ها می باشد. از چراغ سوله ای LED برای روشنایی سوله ها و روشنایی کارگاه های بزرگ و کوچک و واحد های صنعتی مدرن استفاده می شود.
همانطور که می دانید همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان و کارخانه داران، کاهش هزینه های تمام شده محصول است. این امر به خاطر اینکه باعث می شود آنها بتوانند با شرکت های رقیب خود بر سر قیمت نهایی مشتری رقابت کنند همیشه موضوعی جذاب بوده است. چراغ سوله ای ال ای دی و چراغ صنعتی نسل جدید به همین خاطر ساخته شدند.
این چراغ ها طول عمری بسیار طولانی دارند و مصرف برق آنها به شدت بهینه و مطلوب است. در رنگهای مختلف سفید تولید می شوند و به طور خلاصه می توانند هزینه های خریداری و نصب خود را به سرعت جبران کنند.
در ادامه این مقاله می خواهیم چراغ سوله ای LED را به طور کامل بررسی کنیم و از مزیت های چراغ سوله ای ال ای دی نسبت به چراغ صنعتی گازی و سدیمی آگاهی پیدا کنیم.

چراغ سوله ای و روشنایی سوله اصلی ترین قسمت هزینه های روشنایی کارخانه را تشکیل می دهند. چراغ صنعتی باید بسیار کم مصرف و پر بازده باشد.

اگر دقیقا هزینه های روشنایی کارخانه را بررسی کنیم، به این نتیجه میرسیم که بخش مهمی از هزینه های روشنایی کل، مربوط به روشنایی کارگاه یا روشنایی سوله است. در حقیقت به علت اینکه مساحت قسمت سوله کارخانه بسیار بالاتر از قسمت اداری و مدیریتی است به تعداد بیشتری از منبع نور پر قدرت (یا چراغ سوله ای ) نیاز دارد. بنابراین با انتخاب درست چراغ سوله ای می توانیم صرفه جویی بزرگی در هزینه روشنایی کارگاه ایجاد نماییم.
چراغ سوله ای ال ای دی نورنگار ، یکی از مقاوم ترین و کم مصرف ترین نوع چراغ های سوله ای و صنعتی است که در بازار ایران وجود دارد.

 

چراغ سوله ای با کیفیت میتواند روی بهبود عملکرد کارگران و بالارفتن کیفیت محصولات تولیدی کارخانه اثر گذار باشد. کیفیت و میزان استاندارد روشنایی سوله ، پارامتری بسیار مهم است.

بنا به تحقیقات انجام شده، نورپردازی محل کار اگر به صورت استاندارد طراحی شود می تواند باعث بالارفتن راندمان کاری کارگران و کارمندان شود. این مورد مخصوصا در محیط های سوله ای و کارگاهی بیشتر نمایان می شود. مکان هایی که اکثرا شلوغ هستند و رنگ بندی اشیا و اجسام به گونه ای است که بازتاب نور کمی دارند.
چراغ سوله ای یا چراغ کارگاهی یک منبع نور بسیار مهم است که اثر مستقیمی بر سلامت روانی کارمندان دارد. این موضوع به قدری اهمیت می یابد که در بسیاری از کشور های پیشرفته، نوع چراغ سوله ای و چراغ کارگاهی را قبل از اجرای طرح معماری سوله تعیین می کنند.
این در حالی است که اگر نورپردازی محل کار بد باشد، آثار مخربی در پی دارد. خستگی، سردرد، استرس های مقطعی، خستگی چشم ها و اختلال در ساعات کاری بدن از عوارض جانبی نورپردازی غیر استاندارد است.
چراغ سوله ای نسل قدیم، بسیار پرمصرف بوده و طول عمر پایینی دارد. میزان خیرگی در چراغ های سوله ای قدیمی بسیار بیشتر است که ممکن است موجب سردرد شود. تمامی مواردگفته شده، بر سلامت کارکنان و بازدهی خط تولید کارگاه یا کارخانه کاملا اثر می گذارند. در صورتی که به این موضوع علاقه دارید می توانید مقاله تاثیر نورپردازی محل کار در سلامتی کارکنان را مطالعه کنید.

 

چراغ سوله ای ال ای دی نورنگار یا همان چراغ صنعتی کم مصرف چه مزیت هایی دارد؟

چراغ کارگاهی نورنگار یک محصول با طول عمر طولانی است. علت این طول عمر، استفاده از مرغوب ترین LED ها و قطعات الکترونیکی است که در یک طراحی مهندسی و محاسبه شده در کنار یکدیگر مونتاژ شده اند.
چراغ کارگاهی LED نورنگار شار نوری بسیار بالایی دارد و با استفاده از بدنه آلومینیمی و پره پره می تواند گرمای تولید شده توسط LED ها را به خوبی دفع نماید. چراغ کارگاهی اگر به صورت استاندارد تولید شده باشد، باید سالها بدون عیب و ایراد به کار خود ادامه بدهد. چراغ سوله ای ۱۲۰ وات و چراغ سوله ای ۱۵۰ وات از پرطرفدارترین محصولات نورنگار است.

برخی از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تاکنون افتخار همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم

برخی از مشتریان ما

پل های ارتباطی

تماس با نورنگار اسپادانا

از حسن توجه ، تماس و ارتباط شما مـتشکریم . ما نیز خود را متعهد میدانیم این اعتماد و حسن انتخاب شما را با ارائه خدمات مطلوب ارج نهاده و اعتماد شما را پاس بداریم.
برای ارتباط با ما میتوانید از آدرس ایمیل و فرم زیر استفاده فرمائید

ساعات کار :

شنبه تا چهارشنبه ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰

پنج شنبه ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰

تماس با ما:

۲۳ ۱۸ ۲۶ ۳۲ – ۰۳۱

آدرس :

اصفهان
انتهای خیابان بزرگمهر – جنب میدان احمدآباد-کوچه ۷۷ -پلاک ۱۰۰۷ -شرکت فنی مهندسی نورنگاراسپادانا