آنچه قبل از خرید پروژکتور ال ای دی باید بدانیم

آنچه قبل از خرید پروژکتور ال ای دی باید بدانیم

آنچه قبل از خرید پروژکتور ال ای دی باید بدانیم.

خرید پروژکتور ال ای دی امروزه بسیار زیاد است و تقریبا می توان گفت که این محصول یکی از محبوب ترین محصولات نورپردازی Exterior می باشد. اگر بخواهیم در یک جمله، دلیل اهمیت پروژکتور ال ای دی و استقبال بازار از آنرا توضیح دهیم می توانیم بگوییم: “پروژکتور های ال ای دی توانایی روشن کردن منطقه وسیعی را دارند و این درحالیست که توان مصرفی آنها بسیار پایین است”. در نتیجه، سهم آنها در امر نورپردازی بسیار بیشتر از دیگر چراغ های LED روشنایی می باشد.
این سهم به قدری پررنگ و بزرگ هست، که در نظر گرفتن دیگر گزینه ها در مقابل آن بسیار محدود و کوچک خواهد بود. در این مقاله قصد داریم به نکاتی بپردازیم که برای خرید پروژکتور ال ای دی به منظور استفاده در روشنایی ( و نه نورپردازی) باید بدانیم. از این که با نورنگار همراه هستید ممنونیم!

 

 

آشنایی با مهم ترین نکات در خرید پروژکتور ال ای دی

خرید پروژکتور ال ای دی به اندازه ای رایج شده است که اصطلاحا در بازار به پروژکتور LED ، نورافکن نیز گفته می شود. اسمی که یادآور نسل قدیم پروژکتور ها (متال و سدیم) می باشد! پروژکتور ال ای دی توان نوری بالایی دارد و همانطور که اشاره شد، توانایی نورپردازی بخش وسیعی از یک منطقه خاص را دارند.
دلیل خرید پروژکتور ال ای دی از یک جنبه مهم دیگر نیز قابل بررسی است. و آن را می توان به نورپردازی محیط هایی مرتبط کرد که به امنیت بالا نیازمند هستند.
تولید پروژکتور های ال ای دی در توان، اندازه های گوناگون و مطابق با نیاز های مختلف انجام می گیرد. مثلا می توان پس از محاسبات نوری، با خرید پروژکتور ال ای دی مناسب به تعداد کافی، روشنایی یک پارکینگ بزرگ را تامین کرد.
البته، به جز محیط های روباز می توانیم در مکان های سرپوشیده دیگر مانند انبار و سالن های ورزشی از این نوع روشنایی استفاده کنیم. مثال های مرسوم دیگر جهت خرید پروژکتور ال ای دی، شامل تامین روشنایی یک باغ، ورزشگاه یا نمایشگاه می باشند. از جمله ویژگی شاخص این پروژکتور ها می توان به روشنایی مطلوب و مصرف برق بسیار کم آنها اشاره نمود.

 

اهمیت در نظر گرفتن دمای رنگ، برای خرید پروژکتور ال ای دی

اکثر شرکت ها دمای رنگ پروژکتور های ال ای دی را در اندازه ۶۵۰۰ درجه کلوین ( نور کاملاً سفید و مهتابی) ارائه می دهند. البته بسیاری از خریداران با جستجوی بیشتر می توانند، رنگ های آفتابی را نیز تهیه نمایند. جالب است بدانید که مشتریان فقط به دنبال رنگ سفید برای خرید پروژکتور ال ای دی نیستند.
بسیاری از خریداران می توانند پروژکتور های ال ای دی را با رنگ های دیگر نظیر قرمز یا سبز یا حتی RGB و افکت دار تهیه نمایند. البته موضوع بحث ما در این مقاله فقط برای خرید پروژکتور ال ای دی با رنگ های (سفید یخی ، سفید گرم ، سفید طبیعی و زرد) کاربرد دارد.
استفاده از پروژکتور های ال ای دی آفتابی در محیط های بزرگی که نیاز به دوستانه تر کردن فضا و گرمی محیط داریم رایج است؛ مانند باغ ها. اما خرید پروژکتور ال ای دی با دمای رنگ مهتابی برای محیط هایی که امنیت در آنها بسیار اهمیت دارد کاربرد دارد؛ مانند پارکینگ ها.
البته نباید از ذکر این نکته غافل شد که رنگ مهتابی حالت خیره کنندگی ایجاد خواهد کرد.

 

دلیل خرید پروژکتور LED چیست؟

اولین و مهم ترین نیاز مشتریان در رابطه با خرید محصولات مرتبط با نورپردازی، مقرون به صرفه بودن آن است. این موضوع در مورد خرید پروژکتور ال ای دی نیز صدق می کند. مصرف انرژی پایین تر این نوع از محصولات روشنایی در مقایسه با مدل های قدیمی تا ۴ برابر پایینتر است.
دومین گزینه به کیفیت نور و سومین مورد به عمر مفید آنها مرتبط می شود که در این مقایسه پروژکتور های ال ای دی جدید پیروز این میدان هستند. از این رو خرید آنها نیز در اولویت انتخابی مشتریان است.

 

گروه روشنایی و نورپردازی نورنگار اسپادانا

گروه نورنگار یکی از قدیمی ترین سازندگان پروژکتور ال ای دی برای روشنایی و نورپردازی است. ما تجربه و دانش روز را برای ساخت این محصول به کار گرفته ایم و پروژکتور LED را به صورت سفارشی برای مشتریان عزیز تولید می کنیم. اگر برای پروژه خود نیاز به خرید پروژکتور ال ای دی دارید می توانید به ویترین پروژکتور ال ای دی مراجعه نمایید.

درباره نویسنده

نورنگار

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

برخی از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تاکنون افتخار همکاری با آن‌ها را داشته‌ایم

برخی از مشتریان ما

پل های ارتباطی

تماس با نورنگار اسپادانا

از حسن توجه ، تماس و ارتباط شما مـتشکریم . ما نیز خود را متعهد میدانیم این اعتماد و حسن انتخاب شما را با ارائه خدمات مطلوب ارج نهاده و اعتماد شما را پاس بداریم.
برای ارتباط با ما میتوانید از آدرس ایمیل و فرم زیر استفاده فرمائید

ساعات کار :

شنبه تا چهارشنبه ۸:۰۰ الی ۱۷:۰۰

پنج شنبه ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰

تلفن :

٣٢٢۶١٨٢٣-٠٣١

مشاور نورپردازی: ۰۹۱۳۲۱۶۴۱۰۸ شاه رضایی

آدرس :

اصفهان
انتهای خیابان بزرگمهر – جنب میدان احمدآباد-کوچه ۷۷ -پلاک ۱۰۰۷ -شرکت فنی مهندسی نورنگاراسپادانا