آبنما موزیکال

 

– از طراحی اختصاصی تا اجرا –

درباره آبنما موزیکال

آبنمای موزیکال، فواره های آبی هستند که با موسیقی همراه می‌شوند و ماهیتی هنری و سرگرم کننده ایجاد می‌کنند.
آبنماهای موزیکال از المان های بسیار تاثیر گذار در زیبا سازی شهرها به شمار می‌روند. از ارکان تاثیر گذار در زیبایی آبنماها، جلوه های نوری هستند که در هنگام تاریکی میتوانند تاثیرگذاری حرکت و رقص آب را دو چندان کنند. این جلوه های نوری شامل چراغ های ضد آبی هستند که درون آب یا کنار هر نازل نصب میشوند و می‌توانند در رنگ های مختلف یا به صورت فول کالر باشند. همچنین در مواردی می‌توان از لیزر و تصویر اندازی از راه دور استفاده کرد. آبنماها را می‌توان در مقیاس های مختلف از چند نازل تا چند صد نازل در انواع جت، چتری ، قاصدک ، برگی و … طراحی کرد.

شرکت نورنگار با انتقال دانش ساخت آبنماهای موزیکال پیشرفته از خارج از کشور و با خرید لایسنس نرم افزاری آنها به کمک متخصصین برنامه نویسی و موسیقی توانسته است نسل جدیدی از آبنماها را در داخل ایران طراحی و تولید نماید.

پروژه آبنما موزیکال شیراز
اجرای پروژه آبنمای موزیکال، با توجه به بودجه و نیازمندی کارفرما

آبنما موزیکال شیراز (بزرگترین آبنمای موزیکال جنوب کشور) که از تمامی مراحل آن از طراحی تا اجرای پروژه توسط شرکت نورنگار آیریک صورت گرفته است با ماهیت هنری و سرگرم کننده‌ای که دارد و با انتقال جلوه های نور و رقص آب با موسیقی و برافروختن حس زیبایی شناسی در فرد محیطی بسیار دلنشین، زیبا و مهیج را فراهم می‌نماید.

تنظیم و کارگردانی کامل

هماهنگی هر موسیقی با آب و نور

دانش فنی به روز

بهره‌گیری از جدیدترین نرم افزارها و سخت افزارها

پوشش کامل خدمات

از طراحی تا اجرای کامل پروژه

طراحی کاملا اختصاصی

مقیاس و آپشن‌های مختلف بر اساس بودجه

تصاویر بالا آرشیوی بوده و پروژه بر اساس میزان سرمایه و نیازمندی کارفرما قابلیت سفارشی سازی دارد

برتری آبنما موزیکال ما

مهم ترین عامل در ایجاد هماهنگی و زیبایی در آبنما امکان تنظیم و کارگردانی هر موسیقی به طور جداگانه با آب و نور است. اصولا آبنماهایی که در بازار ایران به عنوان آبنمای موزیکال تولید میشوند، از این امکان برخوردار نیستند و صرفا آبنماهایی هستند که با پخش موسیقی به شکل تصادفی یا به طور محدود فقط با زیاد و کم شدن صدای آهنگ پاشش آب تغییر میکند که این ها نسل های قدیمی آبنما هستند.

تفاوت آبنماهای معروف همچون آبنمای دبی، کره جنوبی، لاس وگاس و … با بقیه آبنماها موضوع تنظیم و کارگردانی موسیقی با آب و نور است . چرا که هر موسیقی از عناصری همچون ملودی، هارمونی دیرند نواک ریتم ضرب و ضد ضرب و … تشکیل میشوند که تمام این عناصر با هم موسیقی را تشکیل میدهند. نه فقط بلندی و کمی صدا پس برای ایجاد حس هماهنگی و زیبایی شناسی بین حرکت آب و نور و موسیقی تمامی این عناصر باید مورد توجه قرار گیرند. شرکت نورنگار با وارد کردن انتقال دانش ساخت آبنماهای موزیکال پیشرفته از شرکت های خارجی و خرید لایسنس آنها و همچنین با بهره گیری از بهترین متخصصان برنامه نویسی و موسیقی توانسته است بهترین و پیشرفته ترین آبنمای موزیکال واقعی را در ایران طراحی و اجرا کند. آبنماها از پیچیده ترین نرم افزارها و سخت افزارها تولید میشوند که بر اساس میزان سرمایه شما میتوان در مقیاس و و آپشن های مختلف طراحی شوند.

برای استفاده از تخفیف و شرایط نمایشگاهی

زمان را از دست ندهید

2023/11/22 20:00:00

نیاز به اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی دارید؟