چراغ پارکی مهان

– هنر طراحی و کارایی –

چراغ پارکی مهان لندینگ

درباره چراغ پارکی مهان

چراغ پارکی یکی از جدیدترین محصولات روشنایی است که برای نورپردازی و  روشنایی پارک ها، فضای سبز ، روشنایی معابر و محوطه های مسکونی به کار می رود. چراغ پارکی مهان محصولی از گروه روشنایی و نورپردازی نورنگار آیریک یک چراغ پارکی مدرن است که با طراحی زیبا، بهره نوری و طول عمر بالا توانسته است در زمره  باکیفیت ترین چراغ پارکی های بازار باشد. نحوه نوردهی و نورپردازی یک چراغ پارکی رابطه مستقیمی با حباب چراغ دارد. در طراحی چراغ پارکی مهان ، حباب به صورت دایره ای طراحی شده است؛ مدور بودن صفحه دیفیوزر این چراغ سبب میشود که پخش نور آن متقارن و یکنواخت باشد و بیشترین میزان نور را به اطراف ساتع کند.
جنس صفحه نورگذر چراغ پارکی مهان پلی کربنات مات ضد UV است. از مزیت ها ی پوشش پلی کربناتی به جای شیشه هزینه کمتر و وزن سبک تر آن ها است .پلی کربنات ها نسبت به پلاستیک مقاومت بالاتری دارند . ضخامت پلی کربنات استفاده شده در چراغ پارکی مهان ۳  میلی متر است که این خاصیت مقاومت در برابر ضربه را به چراغ میدهد . و به دلیل بالا بودن پوشش ضد اشعه فرابنفش در مقابل این تابش مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و رنگ آن در اثر تابش نور خورشید ثابت باقی می‌ماند.

چراغ پارکی مهان

چراغ پارکی مهان با سیستم دفع حرارتی بهینه تولید و طراحی شده است. جنس بدنه چراغ پارکی از نوع آلومینیوم دایکاست است .استفاده از فلز آلومینیوم باعث میشود گرمای تولید شده از کانال نیمه هادی LED ها را به محیط خارج انتقال بدهد در نتجه باعث طول عمر و دوام بیشتر این محصول میشود.

دو مدل ساده و هوشمند

دو مدل ساده و هوشمند

قابل عرضه در دو مدل رایج و هوشمند که در چراغ های پارکی هوشمند، امکان مانیتورینگ و کنترل تحت بستر اینترنت اشیا امکان پذیر است. همچنین امکان کنترل شدت روشنایی به صورت خودکار و یا دستی بر بستر اینترنت وجود دارد.

چراغ پارکی مدرن با طراحی مدور، زیبا و کارا

چراغ پارکی مدرن با طراحی مدور، زیبا و کارا

در طراحی چراغ پارکی مهان ، حباب به صورت دایره ای طراحی شده است؛ مدور بودن صفحه دیفیوزر این چراغ سبب می شود که پخش نور آن متقارن و یکنواخت باشد و بیشترین میزان نور را به اطراف ساطع کند.

 

گواهی IP65

مقاوم در برابر رطوبت

متریال باکیفیت

پلی‌کربنات مات ضد UV

طول عمر بالا

سیستم دفع حرارتی بهینه

5سال ضمانت

با خیال راحت خرید کنید

مشخصات فنی چراغ پارکی مهان:

 

طول عمر اسمی ۷۰۰۰۰ ساعت

بهره نوری ۱۱۵

توان اسمی ۳۵ وات

منبع نوری SMD

درجه حفاظت IP65

جنس بدنه آلومینیوم دایکاست

جنس حباب پلی کربنات نشکن

دارای سیستم دفع بهینه حرارتی

اعوجاج هارمونیکی کمتر از ۱۵ درصد

منبع تغذیه با قابلیت تنظیم جریان و تثبیت نور خروجی

درایور بدون فیلیکر یا نویز سوسوزن

قابلیت تولید در رنگ نورهای مختلف

قابلیت تولید با دمای رنگ متفاوت (۳۰۰۰، ۴۰۰۰، ۵۰۰۰  کلوین )

قابل ارائه به صورت DOB

دارای ۵ سال گارانتی و خدمات پس از فروش

دارای مجوز و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن

برای استفاده از تخفیف و شرایط نمایشگاهی

زمان را از دست ندهید

2023/11/22 20:00:00

نیاز به اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی دارید؟