. تماس با ما  تماس با ما   مقالات  مقالات   محصولات دکوراتیو  محصولات دکوراتیو   محصولات نورپردازی  محصولات نورپردازی   پروژه های اجراشده  پروژه های اجراشده   صفحه اول  صفحه اول  
محصولات
محصولات outdoor
چراغ دفنی
پروژکتور
والواشر
چراغ استخری و آبنما
پروژه های نورپردازی
نورپردازی پل
نورپردازی نما
نورپردازی فضای سبز
نورپردازی درخت
نورپردازی مجسمه
گالری
کنترلر پیکسلی ریموت دار نورنگار مدل DMX3618 

   گروه روشنایی و نورپردازی نورنگار اسپادانا 

{... برای مشاهده ی ویترین محصولات تولیدی، روی هرکدام کلیک نمایید ...}

پروژکتور ال ای دی    چراغ دفنی 18 ماه گارانتی

چراغ آبنما 18 ماه گارانتی    والواشر ال ای دی 18 ماه گارانتی  چند نمونه از پروژه های روشنایی و نورپردازی نورنگار اسپادانا 


 


اهمیت روشنایی و نورپردازی در زندگی امروز

شادابی وپویایی یــک شهر تأثیر به سزایی در ســلامت روح و روان انسانهایی دارد که در آن زندگـــی می کنند. به همین دلیل همیشه روانشناسان، مهندسان و افراد خلاق در تلاشند تا با ابتکارهای بدیع، زندگی صنعتی را روح و جلایی تازه بخشند.

در این میان نور و رنگ به عنوان عوامل انرژی زای ذاتی هستند که هر کس بدون هیچ پیشینه ای با دیدن آنها به وجد وسرور می آید، چرا که رنگ عامل زیبایی است ونشاط حاصل ریشه در فطرت انسان دارد.

در زندگی ماشینی امروزی که حجم وسیعی از اطلاعات توسط انسان ها پردازش می گردد، استفاده از نورپردازی در نما های شهری می تواند باعث ایجاد خلاقیت در حل مسایل، رفع خستگی حاصل از کار، ایجاد ارتباط منطقی میان امور در ضمیر ناخودآگاه، افزایش شور و نشاط مردم شهر مخصوصا جونان و خرد سالان و افزایش انگیزه از ساعات غروب تا هنگام خواب در میان ساکنین شهرها و کلان شهرها شود.

معمار نور باید دو طرح مناسب  برای شب و روز نما ارائه کند که در آن تناسب بین نماهای شب و روز، عدم ایجاد خیرگی در شب، مخفی سازی ادوات نورپردازی در نور روز، عدم تناقض نما در روز و شب و کاهش هزینه های مصرف انرژی رعایت گردیده باشد. لذا می توان گفت: معماری نور، هنر طراحی نما متناسب با اصول طراحی نورپردازی می باشد. در عین حال باید توجه کرد که یک تیم نورپردازی حرفه ای می تواند با انجام محاسبات و بکار گیری ابزار های مناسب برای نورپردازی بسیاری از نماهای از پیش ساخته شده را (با رعایت نکات ذکر شده) نورپردازی نماید.
 

معرفی گروه روشنایی و نورپردازی نورنگار اسپادانا

گروه نورپردازی نورنگار اسپادانا (نورانا) با به کارگیری متخصصین، مهندسین و هنرمندان کارآمد توانسته است در پروژه های متعدد، فضایی روح بخش را در پرتویی از نور و رنگ به نمایش بگذارد.

طراحان نورپردازی نورنگار اسپادانا، بسته به نوع پروژه و شرایط ساختاری آن، از خانواده ی پروژکتور LED (پروژکتور، والواشر، چراغ دفنی ضد آب، چراغ دیواری، چراغ استخری ضد آب و دیگر محصولات نورنگار) استفاده می کنند. تمامی این محصولات از خانواده ی پروژکتور ال ای دی می باشند که در سه گروه کلی طبقه بندی می گردد.

روشنایی و نورپردازی تک رنگ

از پروژکتور ال ای دی تک رنگ، با رنگ های سفید آفتابی، سفید یخی و زرد انبهی، برای روشنایی (روشنایی نما، روشنایی سوله ، روشنایی معابر و فضای سبز) استفاده میگردد. همچنین از پروژکتور ال ای دی با رنگ هایی نظیر قرمز، آبی، سبز، بنفش، نارنجی و .... برای نورپردازی ال ای دی تک رنگ می توان استفاده کرد.

نورپردازی RGBW - RGB

در این پروژه ها با استفاده از انواع پروژکتور LED، می توان سیستم نورپردازی RGB یا فول کالر را برای انواع دیواره ها، نما، درخت و گیاه، فضای سبز، آبنما و معابر عمومی و خصوصی طراحی کرد. در نورپردازی با پروژکتورRGB، انیمیشن ها و افکت های رقص نور به طور هم زمان برای کلیه پروژکتورها عوض می شود.

پروژه ی نورپردازی ال ای دی RGB، شادابی خاصی را به محیط انسانی می بخشد و آنرا از یکنواختی می رهاند.پروژکتور RGB، از LED هایی با سه رنگ پایه ی قرمز، سبز و آبی تشکیل شده است که با برنامه نویسی و ترکیب مناسب این سه رنگ می توان تمام رنگ ها را ساخت. 

تفاوت پروژکتور RGBW، با پروژکتور RGB در تعداد رنگهای پایه می باشد. در RGBW، علاوه بر سه رنگ اصلی، ال ای دی سفید هم استفاده شده است. از این قابلیت برای دستیابی به رنگ سفید خالص و رنگهای ترکیبی کم رنگ با شار نوری زیاد، استفاده می گردد. 

نورپردازی DMX

پروژکتور DMX، نوعی از پروژکتور RGB می باشد که قابلیت دریافت دیتا برای نمایش رنگ نور در هر لحظه را دارد. در نورپردازی دی ام ایکس، یک مادربورد مرکزی وظیفه ی پردازش انیمیشن نوری و تبدیل آن به اطلاعات دیجیتال مناسب برای پروژکتورهای دی ام ایکس را دارد.
سیستم DMX، جذاب ترین و پیچیده ترین حالت نورپردازی می باشد که در صورت طراحی مناسب، زیبایی خیره کننده ای به محیط می بخشد.

شرکت نورنگار، خانواده ی پروژکتور DMX را به همراه کنترلر و طراحی نقشه ی جامع  کابل کشی و تابلو برق و سایر محاسبات به صورت پکیج آماده ی نورپردازی، به شما مشتریان گرامی ارائه می نماید.

کلیه پروژه های انجام شده و محصولاتِ نورپردازی، آبنما و آذین در این وبسایت شرح داده شده اند.

افتخار داریم تا آخرین مرحله ی نصب و اجرا، همراه و پشتیبان شما باشیم.
 
پروژکتور ال ای دی ضد آب و تعریف استاندارد های مقاومت در برابر آب ( IP )
keyword:

نورنگار اسپادانا تولید و عرضه کننده سیستم های روشنایی و نورپردازی ال ای دی ، آذین شهری

نورپردازی دیوار ، نورپردازی دیوار اصفهان ، نورپردازی دیوار در اصفهان ، نورپردازی دیوار های اصفهان ،نورپردازی دیوارهای خیابان آبشار اصفهان ، نورپردازی خیابان آبشار ، نورپردازی خیابان آبشار اصفهان ، چراغ دفنی ضد آب ، نورپردازی دی ام ایکس ، نورپردازی DMX ، پروژکتور آر جی بی ، پروژکتور DMX ، چراغ آبنما DMX
نور نگار ،  نورنگار اسپادانا  ، نورپردازی  ، چراغ دفنی ، پروژکتور ، وال واشر ، ال ای دی  ، آبنما ، پروژکتور smd ، پروژکتور ال ای دی ، پروژکتور LED ،  استیج ، چراغ استخری ، درخت نما ، چراغ ضد آب ، فول کالر ،  آذین ، واتر پروف ، نورنگار ، چراغ آبنما دی ام ایکس
،noorana ، noornegar ، dmx ، wallwasher ، projector ،  lighting ،LED ،noor negar

                   

کليه حقوق اين سايت برای شرکت نورنگار اسپادانا (نورانا ) محفوظ است

noor-negar.com